На головну
НОВИНИ

Організаційні збори слухачів та їх батьків у вересні 2022 р. в режимі онлайн у формі відеоконференції Zoom:
  • в суботу 3 вересня о 16.00,

  • в середу 7 вересня о 19.00,

  • в суботу 10 вересня о 16.00,

  • в середу 14 вересня о 19.00.

Щоб отримати пароль доступу до відеоконференції зборів у Zoom Вам необхідно надіслати електронною поштою за адресою plaksa62@ukr.net заповнену Реєстраційну форму слухача ЗФМШ.
  • Початкове тестування слухачів у суботу 17 вересня о 16.00 в режимі онлайн.

Щоб отримати пароль доступу до відеоконференції тестування у Zoom Вам необхідно надіслати (якщо Ви не зробили цього раніше) електронною поштою за адресою plaksa62@ukr.net заповнену Реєстраційну форму слухача ЗФМШ.

Початок занять в 11 класі з 19 вересня.

Початок занять в 9-10 класах з 24 вересня.

Довідки за тел.: 050 548-76-68, 098 116-10-36 – Плакса Сергій Анатолійович, доктор фізико-математичних наук, професор


На сайті розміщено демонстраційний відеоурок на тему "Графічний метод розв'язання рівнянь і нерівностей"

Держзамовлення і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році

Характерними рисами вступної кампанії 2021 року були значна кількість бюджетних місць і високий рівень прохідних балів на переважну більшість інженерно-технічних спеціальностей.

При обчисленні конкурсного бала абітурієнта сумувалися оцінки ЗНО з конкурсних предметів, домножені на вагові коефіцієнти. В ряді випадків враховувались сільський та галузевий коефіцієнти. Конкурсний бал при розрахунках округлювався з точністю до 0,001.

Детальну інформацію про конкурсні предмети та вагові коефіцієнти на різні спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році дивись в таблиці
Завантажити

За рівнем прохідних балів спеціальності університету можна умовно поділити на кілька груп:
  • спеціальності, пов'язані з вивченням інформаційно-комп'ютерних технологій, навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" (ННК "ІПСА"), факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ), факультету прикладної математики (ФПМ), фізико-технічного інституту (ФТІ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ) та факультету біомедичної інженерії (ФБМІ). Прохідні бали при вступі на ці спеціальності виявилися переважно на рівні 180 - 193 балів.

  • інженерно-технічні спеціальності фізико-технічного інституту (ФТІ), навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем (ІТС), інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ), видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ), інституту аерокосмічних технологій (ІАТ), інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона (ІМЗ), факультету електроніки (ФЕЛ), радіотехнічного факультету (РТФ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ), факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА), факультету біотехнології і біотехники (ФБТ), приладобудівного факультету (ПБФ), механіко-машинобудівного інституту (ММІ), інженерно-хімічного факультету (ІХФ), хіміко-технологічного факультету (ХТФ) та спеціальності фізико-математичного факультету (ФМФ). Прохідні бали на ці спеціальності, як правило, коливалися в межах 130 - 175 балів.

  • біоінженерні спеціальності факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) і факультету біотехнології і біотехники (ФБТ), а також економічні спеціальності факультету менеджменту та маркетингу (ФММ). Прохідні бали на ці спеціальності виявилися в межах 183 - 191 балів.

  • інші спеціальності університету (соціологія, право, філологія, фізична терапія, журналістика тощо) факультету соціології і права (ФСП), факультету лінгвістики (ФЛ), факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) та видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ).

Детальнішу інформацію про план набору на бюджетні місця і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році дивись в таблиці
Завантажити