На головну
НОВИНИ

Організаційні збори слухачів та їх батьків у вересні 2018 р.:
 • в середу 5 вересня о 17.00 в корпусі КПІ № 6, Науково-навчальний центр "КПІ-БОШ" (вхід за паровозом),

 • в суботу 8 вересня о 16.00 в корпусі КПІ № 6, Науково-навчальний центр "КПІ-БОШ" (вхід за паровозом),

 • в середу 12 вересня о 17.00 в корпусі КПІ № 6, Науково-навчальний центр "КПІ-БОШ" (вхід за паровозом),

Початкове тестування слухачів у суботу 15 вересня о 16.00 в корпусі КПІ № 6, Науково-навчальний центр "КПІ-БОШ" (вхід за паровозом).

Початок занять в 11 класі з 17 вересня.

Початок занять в 9-10 класах з 6 жовтня.На сайті розміщено демонстраційний відеоурок на тему "Графічний метод розв'язання рівнянь і нерівностей"

Держзамовлення і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році

Характерними рисами вступної кампанії 2018 року були значна кількість бюджетних місць і високий рівень прохідних балів на переважну більшість інженерно-технічних спеціальностей.

При обчисленні конкурсного бала абітурієнта сумувалися домножені на вагові коефіцієнти оцінки ЗНО і середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений у 200-бальну шкалу.

Наприклад, при обчисленні конкурсного балу вступника на ІТ-спеціальності, для яких конкурсними предметами були українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова (на вибір абітурієнта) і для яких не зараховувалися (!) додаткові бали підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського, застосовувалися такі вагові коефіцієнти:
 • оцінка ЗНО з математики домножалася на коефіцієнт 0,5;
 • оцінка ЗНО з фізики або оцінка ЗНО з іноземної мови домножалася на коефіцієнт 0,25;
 • оцінка ЗНО з української мови і літератури домножалася на коефіцієнт 0,2;
 • середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений у 200-бальну шкалу, домножався на коефіцієнт 0,05.

Крім того, за особливі успіхи у навчанні додавалися додаткових 10 балів призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Одержана у такий спосіб сума балів домножалася на сільський коефіцієнт 1,02 для тих абітурієнтів, які зареєстровані у сільських населених пунктах і здобули повну загальну середню освіту на їх території у рік вступу.

Конкурсний бал при розрахунках округлювався з точністю до 0,001. У випадку, коли конкурсний бал перевищував 200, він встановлювався рівним 200.

Детальнішу інформацію про конкурсні предмети та вагові коефіцієнти на різні спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році дивись в таблиці
Завантажити

За рівнем прохідних балів спеціальності університету можна умовно поділити на кілька груп:
 • спеціальності, пов'язані з вивченням інформаційно-комп'ютерних технологій, навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" (ННК "ІПСА"), факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ), факультету прикладної математики (ФПМ), Фізико-технічного інститутУ (ФТІ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ) та факультету біомедичної інженерії (ФБМІ). Прохідні бали при вступі на ці спеціальності виявилися переважно на рівні 175 - 190 балів.

 • інженерно-технічні спеціальності Фізико-технічного інститутУ (ФТІ), навчально-наукового Інституту телекомунікаційних систем (ІТС), Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ), Видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ), факультету електроніки (ФЕЛ), радіотехнічного факультету (РТФ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ), факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА), факультету біомедичної інженерії (ФБМІ), факультету біотехнології і біотехники (ФБТ), приладобудівного факультету (ПБФ), Механіко-машинобудівного інституту (ММІ), інженерно-фізичного факультету (ІФФ), інженерно-хімічного факультету (ІХФ), хіміко-технологічного факультету (ХТФ), зварювального факультету (ЗФ) та спеціальності фізико-математичного факультету (ФМФ). Прохідні бали на ці спеціальності, як правило, коливалися в межах 130 - 170 балів.

 • економічні спеціальності факультету менеджменту та маркетингу (ФММ) і Видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ). Прохідонні бали на ці спеціальності виявилися в межах 178 - 184 балів.

 • інші спеціальності університету (соціологія, право, філологія, Фізична терапія, журналістика тощо) факультету соціології і права (ФСП), факультету лінгвістики (ФЛ), факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) та видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ).

Детальнішу інформацію про план набору на бюджетні місця і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році дивись в таблиці
Завантажити