На головну
НОВИНИ

Організаційні збори слухачів та їх батьків у вересні 2020 р. в режимі онлайн у формі відеоконференції Zoom:
  • в суботу 5 вересня о 16.00,

  • в середу 9 вересня о 19.00,

  • в суботу 12 вересня о 16.00,

  • в середу 16 вересня о 19.00.

Щоб отримати пароль доступу до відеоконференції зборів у Zoom Вам необхідно надіслати електронною поштою за адресою plaksa62@ukr.net заповнену Реєстраційну форму слухача ЗФМШ.
  • Початкове тестування слухачів у суботу 19 вересня о 16.00 в режимі онлайн.

Щоб отримати пароль доступу до відеоконференції тестування у Zoom Вам необхідно надіслати (якщо Ви не зробили цього раніше) електронною поштою за адресою plaksa62@ukr.net заповнену Реєстраційну форму слухача ЗФМШ.

Початок занять в 11 класі з 21 вересня.

Початок занять в 9-10 класах з 3 жовтня.

Довідки за тел.: 050 548-76-68, 098 116-10-36 – Плакса Сергій Анатолійович, доктор фізико-математичних наук, професор


На сайті розміщено демонстраційний відеоурок на тему "Графічний метод розв'язання рівнянь і нерівностей"

Держзамовлення і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 році

Характерними рисами вступної кампанії 2020 року були значна кількість бюджетних місць і високий рівень прохідних балів на переважну більшість інженерно-технічних спеціальностей.

При обчисленні конкурсного бала абітурієнта сумувалися оцінки ЗНО з конкурсних предметів, домножені на вагові коефіцієнти. В ряді випадків враховувались сільський та галузевий коефіцієнти. Конкурсний бал при розрахунках округлювався з точністю до 0,001.

Детальну інформацію про конкурсні предмети та вагові коефіцієнти на різні спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 році дивись в таблиці
Завантажити

За рівнем прохідних балів спеціальності університету можна умовно поділити на кілька груп:
  • спеціальності, пов'язані з вивченням інформаційно-комп'ютерних технологій, навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" (ННК "ІПСА"), факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ), факультету прикладної математики (ФПМ), фізико-технічного інституту (ФТІ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ) та факультету біомедичної інженерії (ФБМІ). Прохідні бали при вступі на ці спеціальності виявилися переважно на рівні 180 - 190 балів.

  • інженерно-технічні спеціальності фізико-технічного інституту (ФТІ), навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем (ІТС), інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ), видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ), інституту аерокосмічних технологій (ІАТ), інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона (ІМЗ), факультету електроніки (ФЕЛ), радіотехнічного факультету (РТФ), теплоенергетичного факультету (ТЕФ), факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА), факультету біомедичної інженерії (ФБМІ), факультету біотехнології і біотехники (ФБТ), приладобудівного факультету (ПБФ), механіко-машинобудівного інституту (ММІ), інженерно-хімічного факультету (ІХФ), хіміко-технологічного факультету (ХТФ) та спеціальності фізико-математичного факультету (ФМФ). Прохідні бали на ці спеціальності, як правило, коливалися в межах 130 - 170 балів.

  • економічні спеціальності факультету менеджменту та маркетингу (ФММ) і видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ). Прохідонні бали на ці спеціальності виявилися в межах 183 - 190 балів.

  • інші спеціальності університету (соціологія, право, філологія, фізична терапія, журналістика тощо) факультету соціології і права (ФСП), факультету лінгвістики (ФЛ), факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) та видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ).

Детальнішу інформацію про план набору на бюджетні місця і прохідні бали в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 році дивись в таблиці
Завантажити